Finans

Dolar Kazandıran Uygulamalar İle Ek Gelir Elde Etme

Dolar kazandıran uygulamalar şu sıralar çok popüler. Sebebi ise belli. Genel olarak yüksek kazanç sağlama potansiyeli olduğundan dolar kazandıran uygulamalar sıklıkla tercih ediliyor. Ayrıca Türk lirasındaki değer kaybı insanları döviz geliri edinmeye zorluyor. Özellikle gelişmiş ülkelerde insanlar 1 saatlik iş için 10 dolar ödeyebilirler ve Türkiye gibi yerlerde yaşayan insanlar günde bu kadar kazanıyorlar. Peki hangi uygulamalar dolar kazandırıyor?

Dolar Kazandıran Uygulamalar Nelerdir?

Earn Money

Bu uygulama dijital olarak döviz kazanmanın en kolay olduğu uygulamalardan biri. Genel mantık, uygulamaya üye olup belirli görevleri yerine getirmek ve bu sayede dolar kazanmak. Uygulamada yaptığınız her bir görevin karşılığı usd olarak ödenmektedir. Bu sayede herhangi bir gelir kaybına uğramıyorsunuz. Görevler genelde çok basit oluyor, uygulamaya gir, üye ol veya herhangi bir web sitesinde 30 saniye bekle gibi son derece basit görevler ve bu görevler yerine getirildikten sonra oldukça ciddi oranlarda para kazanabilir hale geliyorsunuz. Ödeme konusunda da son derece güvenilir olduklarını söylemeliyim. Yıllardır oldukça kolay bir şekilde kullanıcılarına ödeme yapıyor. Yüksek ödeme limitleri yok.

Cashprite

Bu uygulama ile para kazanabilirsiniz. Aynı Earn Money uygulaması gibi tamamen görev yapmaya dayalı bir uygulama. İndiriyorsunuz ve size verilen görevleri yerine getirerek para kazanabiliyorsunuz. Uygulama ödemeyi paypal ile yapıyor. Ancak paypal kapandığı için, bunun yerine ödemenizi başka yollarla alabilmeniz mümkün. Hediye çekleri, market bakiyesi gibi birçok ödeme yolları seçebilir ve rahatlıkla ödemenizi bu şekilde alabilirsiniz.

Cash For Apps

Mobil uygulamalar aracılığıyla rahatlıkla para kazanabileceğiniz uygulamalar arasında yer alan bu uygulama, herkesin kolaylıkla yapabileceği video izleme, yorum yapma, uygulama değerlendirme gibi görevleri içeriyor ve bunları yaparak rahatlıkla para kazanabiliyorsunuz. Genel olarak, oldukça kazançlı bir uygulama. Uygulamada her 300 puan 1 dolar olarak değerlendiriliyor ve ödemenizi dolar ile aldığınız için çok şanslı oluyorsunuz nispeten. Çünkü TL değer kaybettiğinde bile ödemenizi dolar ile almak sorun yaratmıyor. Çünkü paranız değer kazanıyor. Örneğin 100 dolar ödeme çekeceksiniz ve şu anda 1800 TL ediyor, ancak bir ay sonra 2000 TL ettiğinde siz yine 2000 tl alıyorsunuz. Bu açıdan son derece mantıklı ve kazançlı olduğunu söyleyebiliriz.

Foap

Foap uygulaması, fotoğraf çekerek para kazanmanızı sağlayan bir uygulama. Adı üstünde, kendiniz başarılı bulduğunuz çeşitli fotoğraflar çekiyorsunuz ve bundan para kazanıyorsunuz. Stok fotoğraflara ihtiyacı olan medya şirketleri ve diğer kurumlar bu fotoğrafları satın alarak para kazanıyor. Bu şekilde oldukça ciddi paralar kazanmak mümkün.

Dolar Kazandıran Uygulamalar İle Ek Gelir Elde Etme yazımız ilginizi çektiyse Para Kazandıran Uygulamalar Hangileri? yazımıza da göz atmanızı tavsiye ederiz.

Furkan Topuk

Finans sektöründe uzun süredir çalışmaktayım. Yatırım ile ilgili pek çok alanda görev aldım ve kazandığım tecrübeleri sizlerle de paylaşıyorum.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu